Rubriky
Business

Virtuální sídlo firmy Ostrava

Firma Kancelář 29 se plně postará o vaše virtuální sídlo firmy v Ostravě. Získáte tak registrační i korespondenční adresu pro svou firmu a budete mít přístup ke konferenčním místnostem v ČR i v Polsku, kde můžete pořádat své konferenční schůzky a školení. Budete mít zajištěnou kompletní obsluhu korespondence, jako je přebírání balíků, dopisů, notifikaci mailů během 24 hodin, skenování dokumentů, úschovu a přeposílání korespondence zákazníkovi. Dále získáte telefonní číslo a číslo faxu zdarma.

úspěšná spolupráce

Výrazně tak snížíte náklady na své podnikání, protože nebudete financovat fyzickou kancelář a zaměstnance. Při spolupráci s firmou Kancelář 29 vám nehrozí žádné skryté poplatky. V okamžiku, kdy podepíšete smlouvu, budete znát výši vašich nákladů. Nelimituje vás ani počet přebrané korespondence. Očekávejte minimální formality. Smlouvu můžete podepsat na jedné z poboček firmy Kancelář 29, což vám zabere asi 20 minut. Vyžadujeme od vás jen nezbytné doklady k doložení. Na našem webu kancelar29.cz můžete nahlédnout do ceníku služeb. Čím více měsíců si předplatíte, tím pro vás bude služba virtuálního sídla firmy výhodnější.

virtuální sídlo firmy

Kontaktovat nás můžete telefonicky, mailem nebo na Facebooku. Jsme součástí společnosti Skupina Farkas Česko s.r.o. a najdete nás v 9 městech. V Poznani, Varšavě, Krakově, Lodži, Vratislavi, Gdaňsku, Štětíně, v Katovicích a v Ostravě. Firma Kancelář 29 je na trhu již 11 let, od září roku 2011 a přináší vám své bohaté zkušenosti ve vedení virtuálního sídla firmy.

Společnost Kancelář 29 si získala důvěru již 7500 zákazníků a další stále přibývají. Není pro nás podstatné, jaký typ podnikání vedete. Ať už jde o živnost, nadaci nebo společnost, u nás najdete otevřené dveře a zajistíme pro vás ty nejlepší služby. Poskytneme vám místo pro vaši firmu za výhodnou a velmi zajímavou cenu.