Banky versus nebankovní společnosti?

Co mají společného? Jedná se o instituce, které půjčují lidem nebo podnikatelům peníze. Jenomže se v mnohých oblastech liší. Čím se tedy vyznačuje bankovní půjčka a čím půjčka od soukromé společnosti?

tým

Bankovní úvěr

Jaké má podmínky? Jak je to s půjčením peněz? Je to snadné nebo naopak složité? To jsou jistě otázky, o které se budete zajímat jako první. Napadnou nás i v běžném životě, když chceme rekonstruovat byt či dům nebo toužíme po vlastním novém domečku a chceme jej koupit. Takovéto úvěry jsou účelné, tudíž vám banka poskytne peníze za nějakým účelem. Často se také stává, že musíte dokládat faktury, což je úplně normální.

Co je nejhorší, je dokazování výše příjmu a dodržení všech pravidel. Banka si vás totiž hned na začátku takzvaně „proklepne“, takže bude zjišťovat, jestli jste bonitní klient. K tomu potřebují znát váš věk, výši příjmů a výdajů a spoustu dalších osobních údajů. Dále se zkoumají registry dlužníků, takže pokud máte záznam, rovnou se s úvěrem můžete rozloučit. Proto často není jednoduché, abychom si v bankách vypůjčili nějaké peníze. Pro některé klienty je to téměř nemožné, protože vás vyprovodí hned na začátku.

Nebankovní úvěr

V čem se liší? Jak se sjedná? Je pro každého? V případě americké nebankovní hypotéky se jedná o úvěr pro podnikatele. Tento typ úvěru si mohou sjednat podnikatelé, firmy a OSVČ. Peníze použití pro své podnikání. Můžete s nimi financovat veškeré potřeby ve firmě. Dostali jste se do krize a tápete? Hledáte různé možnosti? Pak jste narazili na správné řešení!

školení

  1. Garantujeme hodnotu až do výše 70% z odhadu nemovitosti.
  2. Doba splatnosti od jednoho roku až na třicet let. Klidně můžete dlouho splácet po nižších měsíčních částkách, nebo jestliže se chcete úvěru brzy zbavit, můžete zvolit vysoké částky a nižší dobu splatnosti třeba jen na pár let. Záleží jenom na vás.
  3. Neplatíte žádné poplatky předem, návrh řešení je zdarma, a pokud úvěr získáte, pak jej můžete také zcela bez poplatků kdykoliv předčasně splatit.
  4. Peníze dokonce i během pár desítek hodin.