Co o vás prozradí vaše kabelka?

Kabelka každé ženy je vlastně její vizitka. Ukázka jejího stylu, ale také toho, čeho si žena cení,co do ní dává i jakou kabelku vlastně má. Každá z nás má typ kabelky, která se nám líbí a která právě nám přirostla k srdci, ačkoli jich doma jistě máme více.


Jaké jsou výhody kabelek?

–          jsou praktické
–          dokáží doplnit náš outfit
–          vyjadřují náš styl
–          dávají nám pocit elegance
Každá z nás má doma několik kabelek, které se hodí na různé příležitosti a k různým věcem, nebo také k různým outfitům. Ale když si můžeme vybrat, pro kterou sáhneme?


Jaké kabelky má doma každá žena?

1.       Velkou sportovní kabelu, do které se sbalíte na celodenní výlet nebo na pracovní den ve městě
2.       Psaníčko ke koktejlkám
3.       Kabelku, se kterou uděláte dojem a která byla také velmi drahá
4.       Kabelku s krátkým uchem na rameno
5.       Kabelku s dlouhým uchem a popruhem přes rameno

To je taková základní výbava každé ženy. Ale jakou kabelku máte nejraději, kterou si volíte jako svou společnici nejčastěji, a co o vás vaše kabelka řekne?
–          Kabelka přes rameno: ta je do města. Jste nezávislá, samostatná, umíte řešit úkoly, mát styl a nadšení do života. Jste velice kreativní a ráda si jdete za svým. Milujete zábavu a jste nespoutaná. Také nemáte zábrany a jste umělecky nadaná.

–          Velká kabela
Tahle žena se ani na chvíli nezastaví. Všechno musí mít po ruce, je spořádaná, všechno má pod kontrolou a na všechno má plán. Ráno vyrazí z domu a pozdě večer se tma zase vrátí. Je na všechno připravená a na všechno zná odpověď.

–          Malá kabelka
Tahle žena miluje zábavu, je rozevlátá, luxusní a ráda je ve vyšší společnosti. Tato žena je možná trochu stydlivá ve společnosti mužů, ale to neznamená, že není sebevědomá, co se sama sebe týče, a dost dobře možná tu nevinnost a plachost jenom hraje, aby zaujala všechny muže v dosahu a mohla si mezi nimi vybírat.