Je pro vás pravou vanou vířivka?

Pořízení vířivé vany není v dnešní době žádným luxusem. Vířivé vany menších rozměrů můžete umístit i do menších panelákových koupelen. Koupel v teplé vodě s vířením bublinek vám poskytne příjemnou relaxaci. Vany se liší, funkcemi, velikostí, konstrukcí, cenou i typy masáží.
moderní vana

Hydro – masáž proudem vody spočívá v intenzitě proudění vody.

AIR – masáž proudem vzduchu. Vzduchová nebo-li perličková masáž obohacuje vodu ve vaně malými vzduchovými bublinkami.

HYDRO AIR – kombinovaná masáž proudem vody a proudem vzduchu.

WHISFER – masáž směsí vody a vzduchu

Masážní a vířivé vany se liší počtem trysek. Některé dražší modely mohou obsahovat trysky pro masáž jednotlivých částí těla nebo efektní podvodní osvětlení.

Hydromasážní vany jsou na rozdíl od vířivek cenově dostupnějším řešením pro menší koupelny.

Masážní systémy spočívají ve dvou typech základních vodních masáží. Hydrosystém vodní masáže je založen na proudění vody. Masáž pomáhá k regeneraci namáhaných svalových partií. Masáž ještě můžete umocnit přídavkem levandulového nebo jiného bylinného oleje
velká vířivka

Vzduchová masáž – perličková – vhání vzduch do trysek na dně vany a vyvolává příjemný perličkový efekt. Bublinky působí na povrchovou tkáň pokožky jako poklepová masáž. Společně s teplou vodou příznivě působí na činnost lymfatického systému a krevní tlak.

Než vanu zakoupíte, rozmyslete si, zda ji budete využívat pravidelně. Masážní systém by neměl být používaný jen jednou za čas. Protože můžete vybírat z široké nabídky výrobků, nechte si poradit od odborníků nebo si můžete přečíst internetové recenze. Porovnejte ceny i dostupnost modelu, který jste vybrali na trhu.

Do koupele používejte pouze výrobcem doporučené přísady. Nedávejte do vody běžné pěny, oleje a soli. Mohlo by dojít k nenávratnému poškození trysek.