Online práce

Informační technologie jsou tady od toho, aby nám pomáhaly se vším si lépe poradily. A taky hlavně kvůli tomu, aby všechno bylo rychlejší. Například já se vám už přiznám, že už bych si nedokázala představit život, kdybych nemohla mít informační technologie nebo počítač. Já jsem na to velice zvyklá. Vždyť už od páté třídy základní školy už jsme se vyučovali v práci na počítači, takže je logické, že takové dítě v páté třídě si velice rychle zvykne na počítač a další počítačové hry. Musím se ale zase pochlubit, že jsem pak v deváté třídě zase byla počítačový premiant a počítačový skoro inženýr.

Počítač mě stále láká.

Samozřejmě, že inženýr jenom ze srandy. Protože mě tak děti a taky dvě učitelky říkali, že jednoho dne budu snad asi počítačový inženýr. A možná měli pravdu, protože počítač mě opravdu hodně baví a já chci říct, že kdybych neotěhotněla a šla studovat dál, snad asi inženýrství anebo informační technologie, tak možná jsem někde jinde. Teď sice mám dvě střední školy a dvě maturity kompletně dodělané a velice úspěšně, ale stále toho lituji.

Práce online mě baví.

Chtěla jsem vždycky studovat vysokou školu. A to ekonomickou anebo něco s počítačem, protože informační technologie mě stále lákaly a stále lákají i nyní. Kolikrát si říkám, že když je mému synovi už deset let, že je možná už načase studovat zase vysokou školu. Nebo není to už pozdě? Co si myslíte o tom, že čtyřicetiletí lidé studují třeba vysokou školu? Myslím si, že když člověk chce a baví ho to, tak by to měl zkusit. Uvidím, jak na tom budu příští rok v práci. Nicméně ale mohu vám doporučit, že informační technologie se vám určitě jednoho dne bude hodit. Nebo vás třeba zase nebaví počítač a všechno kolem něho? Lidé jsou různí s různými zálibami. Ale pokud toužíte se opravdu polepšit nebo si zvětšit rozhled svého vědění, tak počítač bude to pravé.