Prodej nové s.r.o.

Ano, odhadli jste to správně. Tento text bude o nabídce společností s ručením omezeným, které byly založeny a zapsány do Obchodního rejstříku za jediným účelem. Jsou určeny k prodeji sro https://www.companiesandoffices.cz/prodej-spolecnosti/. Jsou to Ready made společnosti. Tak jako všechno prodávané zboží se v určitých niancích od sebe odlišuje, tak i tyto společnosti jsou trochu jiné a tím získávají nad konkurencí slušný náskok.

Koupě sro není hra

Jaké že jsou ony výhody ready společností se dozvíte na našem webu. Otevře se vám stránka společnosti, která se už přes deset let zabývá právním servisem pro podnikatele, jako jste vy.

Nejen že zakládají společnosti, jako jsou ready made společnosti, ale založí vám společnost s ručením omezeným přesně podle vašich představ. A vyřeší vám i problémy, kolem sídla vaší společnosti. Což vám každý hned tak nenabídne. Tato společnost sídlí v budovách své mateřské společnosti na dobrých adresách v Praze a také v Brně. V obou těchto městech tak můžete naplno využívat jejich služby. Kromě záležitostí týkající se všeho kolem založení, či prodeje společnosti s ručením omezeným, můžete využít také jejich nabídky týkající se virtuálního sídla, virtuální kanceláře a všech dalších služeb a výhod na tohle napojených.

Kancelář k dispozici

Sídlo, virtuální sídlo je nejlevnějším řešení velkého problému pro nové společnosti. S virtuálním sídlem získáte také virtuální kancelář, která zas až tak virtuální nemusí být. Můžete totiž pro svá důležitá jednání využít jejich kanceláře i konferenční místnosti právě v Praze a Brně.

Dalšími službami jsou všechny záležitosti, týkající se vaší příchozí korespondence. Veškerá vaše pošta, klasické i doporučené zásilky a balíky budou za vás přijímány a vám vždy obratem přijde e-mailem upozornění, že na vás čeká pošta, jejíž odesílatelem, byl ten, či onen.

Nabídku společnosti je dobré alespoň zvážit. Není nevýhodná.