Životní styl? Mám nějaký?

Už jste někdy přemýšleli nad tím jaký je váš životní styl? Pokud ne a stále ještě nevíte, tak si přečtěte pár zajímavých triků a rad právě od nás. Zkoušíte různé styly oblečení, doplňky apod.? A stále jste nepřišli kam vlastně směřovat? Každý v dnešní moderní a uspěchané době máme nějaký ten svůj životní styl. U někoho převažuje práce, která je pro něj na prvním místě a bez, které by vlastně daná osoba nemohla ani žít. Na druhé straně máme zase typy co preferují volnost a svobodu nad tím, kde budou žít, pracovat a spoustu dalšího. A pak je taková mezi třída kdy fungujete nastejno jak s prací tak se svým volným časem.

ruce

Jenomže kam se vlastně zařadit, aby to bylo správně a abyste se i dobře cítili? Nejlepší cesta je ta, kdy je naše tělo naprosto v souladu s přírodou. Tím, ale samozřejmě nemyslíme to, že budete spát denně pod stanem nebo na samotě u lesa jako nějaký lesní mužík. Ale proč si nevyhradit některé dny a ne jen víkend na to, abyste si odpočinuli a nechali tak své tělo regenerovat? Spousta hluku, smogu který je ve městech, ale také pomalu už na vesnicích, které bývaly dříve tak poklidné než se začaly pomaličku, ale jistě rozrůstat. Spoustu sousedů už vlastně ani neznáte, a nikdo se s vámi ani nechce vlastně bavit, protože jsou od rána do večera v práci.

běh

Jaký mají tito lidé vlastně život? Prakticky žádný. Čas utíká tak rychle, že se ani nestačíme rozhlédnout a najednou nám je přes 30, poté už přes 40 let a nic s tím nenaděláme. Proč tedy trávit čas v moderní době s moderními telefony? Potřebujeme přírodu a kyslík, to je to co nám pomáhá s jakýmkoliv naším trápením. Nepotřebujeme denně vypisovat kamarádům co nás trápí, ale jít s nimi ven a povykládat si tak někde u táboráku nebo se projít na procházku s naším pejskem, kterému se tak denně po nás stýská. Ano jde to, jenomže se nám musí chtít vystoupit z naší komfortní zóny a udělat tak změnu. Zkuste to pomalu, ale poté uvidíte sami, že lepší řešení jste nemohli najít i pro váš klidnější spánek.