Změna života

Vždycky si říkám, že kdybych poslechla své rodiče a žila opravdu lepší životní styl, tak jsem na tom lépe, než jsem dnes. Protože jenom díky své hloupé chybě, kdy jsem odešla z domu se svým přítelem, tak jsem opravdu spadla až na samé dno. Myslím si, že pokud člověk začne s alkoholem, tak je to potom velice špatně. Já jsem sice taky spadla do toho alkoholového snění, naštěstí jsem se z toho vyhrabala. Ale řeknu vám, že to bylo jako očistec. Já sama jsem z toho byla dost v šoku, protože jsem si řekla, že kdybych do toho spadla více, bylo by asi už pozdě.

Pozor na divoký životní styl.

Ještě jsem nebyla tak závislá, že bych potom byla jako bezdomovec, kterých je u nás opravdu už hodně. A za sebe jsem se vážně styděla a děkuji všem, kteří mě v tom nejhorším životním stylu podpořili a nenechali mě spadnout. Byla jsem naštěstí ráda, když mě z toho pekla zachránila moje máma, která to se mnou vůbec nevzdala a neměla to se mnou vůbec lehké. Opravdu jsem vděčná. A od té doby, co jsem se už jedenáct let vůbec nedotkla alkoholu, tak stejně každý den opravdu děkuji své mamince a taky Bohu, že mě naučila, že zdravý životní styl je opravdu lepší a člověku je jenom přínosem.

Žijte šťastně.

Řekla jsem si, že když jsem dostala vlastně takovou druhou šanci na lepší a šťastnější život, že taky budu pomáhat lidem. Uvědomila jsem si, že člověk žije jenom jednou a že člověk taky potřebuje nějaké to štěstí anebo popohnat, aby se měl lépe. Takže jsem si řekla, že budu spolupracovat s firmou, která dává pomoc a rady těm, kteří se chtějí vyhrabat z nějaké té závislosti a chtějí začít žít nový a lepší životní styl. Myslím si, že na změnu není opravdu nikdy pozdě a že změnit životní styl k lepšímu je opravdu vždycky lepší pozdě než nikdy. Opravdu si myslím, že každý člověk by si měl uvědomit, jaký žije člověka měl by taky vědět, že může svůj život vždycky zlepšit.